F2P looter-shooter akce Space Punks dostala velký update The SpOiled One

F2P looter-shooter akce Space Punks dostala velký update The SpOiled One

5 srpna, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní studio Flying Wild Hog je známé zejména pro jejich reinkarnovanou akční sérii Shadow Warrior, Nicméně v jejich portfoliu se nachází také kooperativní free-2-play looter-shooter slasher akce Space Punks, která se momentálně nachází v otevřené betě a lze ji pořídit skrze Epic Games Store. Tvůrci ji od spuštění beta testu neustále aktualizují, přičemž nyní přichází velký update s názvem The SpOiled One, který přináší mnoho úprav a novinek. Ostatně níže se můžete mrknout na obsah tiskové zprávy poskytnutý společností Kool Things.

„Nejnovější aktualizace zavádí hráče do prašného a mastného města Spor, kde se mohou vydat na průzkum prostředí plného nových nebezpečí a výzev. Bojujte s digitální infekcí ve třech vzrušujících misích Get-A Job a dvou náročných časových událostech, jezděte na Toxicartu v “Toxických vedlejších produktech”, doplňte Jerry-Can v “Need SpOil ASAP” nebo se nechte pronásledovat orbitálním laserem zkázy v “Moving Target”!

Kromě toho aktualizace 6 zavádí funkci respawnu do všech režimů kromě režimu “The Crack”. Po ztrátě všech zásahových bodů hráči padnou a přejdou do režimu diváka a po odpočítávání se automaticky respawnují, pokud je neoživí člen party. Každý automatický respawn zvyšuje časovač respawnu, ale stejně jako dříve – pokud v jakémkoli okamžiku padnou všichni hráči najednou, mise se nezdaří.

Vedle těchto novinek – nový HUD je součástí všech misí, těžší modifikátory nepřátel, které byly přítomny pouze v režimu nekonečného dungeonu Crack, mohou nyní náhodně ovlivňovat nepřátele na Stopan a Bannik na vyšších Power Levels, a hra prošla určitým vybalancováním v oblastech, jako je crafting.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti Kool Things.