For Honor dostane třetí Season Pass a Kompletní edici

For Honor dostane třetí Season Pass a Kompletní edici

20 prosince, 2018 0 Od Jiří Hora

Hra For Honor, která vyšla v únoru roku 2017, ušla za dobu své existence hodně dlouhou cestu. Během vydání měla hra opravdu silnou základnu hráčů, která však ji však po měsíci začala opouštět a to hlavně kvůli její nevyváženosti. Vývojáři z Ubisoftu však nehodili meče do žita a hru během let značně vylepšili, nehledě na fakt, že se For Honor těší pravidelnému přísunu nového obsahu. Aby ne, když má hra za sebou rovnou dva Season Passy a k tomu jedno velké rozšíření s názvem Marching Fire, jenž do hry přidal národ Čínských bojovníků. Tímto ale podpora nekončí.

Už od 31.ledna bude k dispozici třetí Season Pass rozdělený na čtyři sezony, kdy v každé z nich se dočkáme jednoho nového bojovníka a nové mapy, nehledě na již zavedené standardy v podobě měsíčního statutu šampiona, či týdenní předběžný přístup. V první sezoně Season Pass 3 se dočkáme nového hrdiny pro frakci rytířů, kdy následovat budou v dalších sezónách i ostatní frakce. Asi je všem jasné, že Season Pass 3 nebude jako v případě předchozích zadarmo, ale Ubisoft v rámci hry For Honor stále razí cestu, že vše si můžete zakoupit za herní měnu, tedy konkrétně nový hrdina vás vyjde na 15 000 jednotek železa. Jestli tedy For Honor hrajete a nechce se vám platit skutečnými penězi, pak vzhůru do boje! Za čest a za nový obsah!

Nakonec i když se to možná zdá smutné, tak to vypadá, že přísun nového obsahu s vydáním třetího Season Passu skončí, jelikož s ním bude dostupná i finální edice hry, která bude příznačně nazvána For Honor: Complete Edition a vyjde vás cca na nějakých 2699,- Kč, tedy to je minimálně cena, kterou uvádí oficiální Xbox Store.