Horor Little Hope připomíná blížící se vydání novým trailerem a novými informacemi

Horor Little Hope připomíná blížící se vydání novým trailerem a novými informacemi

16 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Už koncem tohoto měsíce, konkrétně 30. října, zamíří na PC a konzole Xbox One a Playstation 4 nový díl z hororové antologie Dark Pictures a názvem Little Hope. Ačkoliv byla první kapitola Men of Medan velice zajímavá, tak řadu hráčů příliš neuspokojila. Tento názor by měla změnit právě nová chystaná kapitola, která nás tentokrát zavede do tajemného městečka. Aby nás vývojáři ze Supermassive Games patřičně nalákali a vlastně i trochu vyděsili, tak si pro nás přichystali nový trailer, který nás doslova zve do tohoto děsuplného dobrodružství. Trailer naleznete níže.

“Strach se šíří skrze The Dark Pictures Anthology a jejím nejnovějším dílem Little Hope. Čtyři vysokoškoláci a jejich profesor jsou uvězněni ve zdánlivě opuštěném městečku Little Hope a hledají, jak uniknout vizím z hrůzostrašné minulosti tohoto města, které je pronásledují ze stínů.

Hrajte sami anebo s přáteli a postavte se obtížným rozhodnutím, která budou formovat osud vašich postav. Odemkněte skrytá tajemství, která vám pomohou odhalit příběh města Little Hope.

Odemkněte si bonusový obsah, který vám odhalí více podrobností o Little Hope, včetně záběrů ze zákulisí, rozhovor a exkluzivních komiksové knihy!

Díky vaší zvědavosti a důkladnému zkoumání budete odhalovat záhadné vize, které vám ukáží možnou budoucnost ve hře. Používejte tyto předtuchy s rozvahou a volte správně, může na tom záviset život vašich postav.” stojí v oficiální tiskové zprávě poskytnuté společností Cenega Czech.