Hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se dočkala velké prezentace, představena limitované edice konzole Nintendo Switch

Hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se dočkala velké prezentace, představena limitované edice konzole Nintendo Switch

29 března, 2023 0 Od Jiří Hora

Během včerejšího večera uspořádalo Nintendo speciální prezentaci, která se zaměřovalo a dlouhoočekávané rpg The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, které dorazí už v květnu tohoto roku a to exkluzivně pro Nintendo Switch. Nebudeme si nic nalhávat, očekávání jsou velká a po včerejší prezentaci jsou ještě větší, jelikož jak můžete vidět na záběrech níže, tak titul vypadá naprosto fantasticky a není pochyb o tom, že ždíme konzoli Nintendo Switch na maximum. Vidět můžeme celou řadu herních mechanik, mezi nimiž je celá řada novinek. To ale není vše, co bylo včera představeno. Dočkali jsme se i uvedení nové limitované verze OLED konzole Nintendo Switch.

“Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition se speciálním vzhledem inspirovaný hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dorazí do obchodů už 28. dubna. Tato nová elegantní edice nese design hry včetně známého znaku Hylian Crest na přední části dokovací stanice.

Kromě toho si hráči budou moci pořídit další dvě nová příslušenství – Nintendo Switch Pro Controller a Nintendo Switch ochranné pouzdro, oboje opět s tematikou titulu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, který vychází 12. května.” stojí v tiskové zprávě českého zástupce Nintenda, ConQuest Entertainment.