MXGP 2019 se ukazuje v novém traileru s novými funkcemi

MXGP 2019 se ukazuje v novém traileru s novými funkcemi

23 července, 2019 0 Od Jiří Hora

Studio Milestone ani v letošním roce nevynechá nový díl ze své velice populární motokrosové série MXGP, která bude letos navíc opět obohacena o celou řadu novinek. Jednou z těch hlavních bude pochopitelně poprvé v historii série aktuální sezóna tohoto motocrossového svátku, ale to není vše. Milestone si pro nás letos přichystali i nový editor tratí, který byl zatím dostupný pouze v okrajové sérii Monster Energy Supercross a pak mód The Waypoint. Obě tyto novinky nám nyní představil nový trailer, který naleznete pod novinkou.

Editor tratí v novém MXGP 2019 bude daleko komplexnějším, než v případě Monster Energy Supercross, jelikož nebude určen pro tvorbu tratí na stadionech, ale v klasickém přírodním prostředí od lesů, přes riviéry, až po pouště. K tomu budou patřit pochopitelně i patřičné moduly pro samotnou tvorbu závodního offroadového okruhu. Stejně jako v případě stadionové série, i zde bude možné naše výtvory sdílet s komunitou.

Mód The Waypoint je pak situován přímo do režimu Playground, které slouží jako takové naše tréninkové prostředí. Jde o otevřený prostor mapy, kde si můžeme jezdit kde se nám jen zachce a právě mód The Waypoint nám má umožnit si v tomto prostředí užít ještě trochu více zábavy. Půjde totiž o možnost vytvořit v Playgroundu různé závodní okruhy a to za pomoci kontrolních značek, tj. Waypointů, kde následně můžeme závodit s časem. I výtvory v módu The Waypoint budeme moci sdílet s kominutou.

Hra MXGP 2019 vyjde po celém světě 27. srpna na Playstation 4, Xbox One a Windows PC