Nové Darksiders a Destroy All Humans! by se mohlo představit na E3 2019

Nové Darksiders a Destroy All Humans! by se mohlo představit na E3 2019

28 května, 2019 0 Od Jiří Hora

V minulém týdnu internetem kolovaly spekulace, že THQ Nordic chystá na letošní E3 oznámit dvě hry, které budou mít spojitost existujícími značkami, potažmo jedna z těchto her má být velkolepým návratem. Nyní tyto spekulace nabírají konkrétnější formu, jelikož server vg247 přišel s názvy konkrétních titulů, jenž by právě společnost THQ Nordic mohla představit na blížícím se veletrhu E3.

Prvním spekulováným kouskem by mohl být další díl ze série Darksiders, či její případný spin-off. Hra by se měla jmenovat Darksiders: Genesis a řada webů jej má právě za spin-off, ale v podstatě by takový název nevylučoval ani závěr celé této ságy, byť v letošním roce vyšel třetí díl,. Ostatně ale nikdo netvrdí, že by potenciálně čtvrtý díl měl vyjít ještě v roce letošním.

Druhá spekulovaná hra je také velmi zajímavá, jelikož by se mělo jednat o návrat série Destroy All Humans! Hra by však neměla disponovat žádnou číslovkou, tudíž by titul mohl znamenat restart celé série, či její výraznou evoluci. Oba existující regulérní díly byly mezi hráči velice populární, proto by byl návrat této série velkou událostí, která by jistě potěšila celou řadu fanoušků. E3 2019 nám odhalí, co je na všem pravdy.

Obrázek z prozatím posledního dílu Darksiders