Oznámena hra WWE 2K23, ikonou bude John Cena

Oznámena hra WWE 2K23, ikonou bude John Cena

25 ledna, 2023 0 Od Jiří Hora

Společnost 2K v loňském roce přivedla zpět sérii WWE 2K, která se dle našeho specialisty Zdendy povedla. V novém nastavení chtějí tvůrci z Visual Concepts pokračovat i letos a to poměrně brzy, jelikož nově oznámené WWE 2K23 vyjde pro PC, Xbox Series X/S, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4 už 17. března letošního roku, v případě, že si připlatíte za Deluxe, či Icon Edici, tak se do hry budete moci pustit o tři dny dříve, tedy 14. března 2023.

Ikonou nového WWE 2K23 se stal John Cena, který je momentálně vidět spíše na filmovém plátně, ale nelze mu přít 16 titulů mistra světa, přičemž sám Cena je i výkonným producentem soundtracku pro aktuální ročník. Johna Cenu pak také nalezneme na obalu každé edice hry a to v rámci jeho 20. výročí jako WWE Superstar. 

„WWE 2K23 obsahuje několik vylepšení franšízy, včetně jedinečného nového pojetí 2K Showcase, představení WWE 2K oblíbených WarGames a rozšíření několika herních režimů. Kromě toho se fanoušci mohou těšit také na obsáhlý seznam WWE Superstars a Legends včetně – Roman Reigns, “American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, “Stone Cold” Steve Austin a mnoho dalších. Neuvěřitelně realistická grafika, animace, úhly kamery a osvětlení, plus dostupné ovládací prvky a nový volitelný mechanismus připínání se přidají k vysoce pohlcujícímu zážitku.“ Stojí v tiskové zprávě distributora CENEGA Czech.