Returnal v novém traileru ukazuje soubojový systém a gadgety

Returnal v novém traileru ukazuje soubojový systém a gadgety

14 ledna, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio Housemarque nás tento rok prakticky týden co týden bombarduje novými informacemi  o jejich blížícím se rogue-like titulu Returnal. Nejčastěji tak činí za pomoci trailerů a deníčků a není se tak čemu divit, že i právě nyní tu máme další video, tentokrát trailer. Ten se zaměřuje na soubojový systém, přičemž se nám představí několik různorodých protivníků a arsenál zbraní a vybavení, jenž je třeba proti nim využít.

“Po nouzovém přistání v tomto neustále se měnícím světě se musí Selene vydat na cestu za svobodou skrz nehostinnou krajinu prastaré civilizace. V naprosté izolaci a o samotě musí zuby nehty bojovat o přežití. Znovu a znovu se jí to ale nedaří, a tak je nucená s každou svou smrtí svůj boj opakovat.

Během neúnavné hry s roguelike prvky objevíš, že kromě planet se s každým novým cyklem mění předměty, které máš k dispozici. Každá nová smyčka tě konfrontuje s novými kombinacemi, jež tě postaví na hranici tvých možností. Zcela nové souboje navíc prověří tvé schopnosti strategického uvažování.” uvádí oficiální popisek hry ze strany vydavatele, jímž je Sony. Returnal vyjde 19. března a to exkluzivně pro konzoli Playstation 5, přičemž má naplno využít unikátních funkcí ovladače DualSense.