Vyšlo Fade to Silence

Vyšlo Fade to Silence

1 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Včerejším dnem vstoupila do prodeje survival hra Fade to Silence od studia Black Forest Games, která nás zavede do post-apokalyptického světa zahaleneho do nekonečné zimy. My už pro vás máme recenzi, na kterou se podívejte zde. Fade to Silence vyšla na PC, Xbox One a Playstation 4. Více v tiskové zprávě.

Tisková zpráva společnosti Comgad:

Společnost Comgad s potěšením oznamuje, že právě dnes vychází postapokalyptická hra na přežití Fade to Silence. Ta se odehrává ve světě, kde vládne věčná zima a sníh a kde protivníkem nejsou jen nebezpeční tvorové, ale i samotné nehostinné prostředí.

Všechny, kdo do světa Fade to Silence vstoupí a pokusí se v něm přežít, čeká nespočet výzev. Krom tvorů, za které by se nemusela stydět nejedna noční můra, a všudypřítomného chladu na ně čeká i krása sněhem pokryté krajiny, silná atmosféra a zajímavý příběh.

Součástí hry je i nutnost postarat se sám o sebe a zajistit si nástroje a zbraně, bez kterých se žádný dobrodruh ve zmrzlé divočině neobejde. Během svého prozkoumávání krajiny tak budete nacházet zdroje, ze kterých si budete moc vyrobit jak luk a šípy, tak třeba zbroj, ale i léčivé masti. Postupem času narazíte i na další přeživší, jimž budete moci nabídnout útočiště a kteří vám pomohou s náročnými zkouškami.

Hra počítá i s hráči, kteří se chtějí volně pohybovat po světě a prožívat příběh vlastním tempem, pro ně je zde režim průzkum. Pro otrlé dobrodruhy je připraven režim přežití, který může vést až k „trvalé“ smrti postavy.

Fade to Silence vyšla 30. dubna 2019 v původní anglické verzi.