Vyšlo nejnovější rozšíření do The Elder Scrolls Online, Elsweyr

Vyšlo nejnovější rozšíření do The Elder Scrolls Online, Elsweyr

4 června, 2019 0 Od Jiří Hora

Když Bethesda v dubnu roku 2014 vydala své velké mmo rpg The Elder Scrolls Online, jednalo se o velkou událost. I přes zjevné kvality hry vsak krátce po vydání čekal titul odliv hráčů a to hlavně kvůli zdlouhavému a nudnějšímu začátku, který hráči jednoduše nedokázali přejít. Od této chvíle však mmo prošlo obrovským vývojem a dostalo několik datadisků, jenž hru posunuly na zcela jinou úroveň. A jak je na tom hra dnes? Hraje ji několik milionů hráčů a nyní navíc dostává zcela nové rozšíření s názvem Elsweyr.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Přidejte se k více než 11 miliónům hráčů z celého světa a vstupte do jedinečného světa online RPG The Elder Scrolls Online. Draci se vrací do Tamrielu s novou kapitolou Elsweyr. Objevujte sluncem zalité savany a kaňony, chraňte domovinu Khajitů před nepřáteli a ovládněte bezcitné nemrtvé díky nové Necromancer třídě!

Draci převzali kontrolu nad starověkým chrámem Alkosh a nárokují si ho jako svůj vlastní. Vstupte po boku dalších 12 hráčů do dungeonu Sunspire, prozkoumejte chrám a postavte se tváří v tvář neohroženým novým obyvatelům chrámu.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr obsahuje:
– základní hra The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
– kapitola Morrowind
– kapitola Summerset
– kapitola Elsweyr

O The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited představuje doposud nejrozsáhlejší titul z velmi dobře známého výpravného dobrodružství Elder Scrolls. Příběh se odehrává tisíce let před událostmi známými ze Skyrimu a vypráví o deadrickém princi jménem Molag Bal, jenž usiluje o připojení Tamrielu ke své démonické říši.

Hra The Elder Scrolls Online: Elsweyr je v prodeji od 4. 6. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.