Batman Arkham Collection vyjde i krabicově (Update)

Batman Arkham Collection vyjde i krabicově (Update)

8 července, 2019 0 Od Jiří Hora

UPDATE: Studio Rocksteady nyní oficiálně potvrdilo vydání krabicové verze jejich Batman Arkham Collection, která skutečně vyjde začátkem září letošního roku a to na konzole Xbox One a Playstation 4. PS4 pak bude disponovat exkluzivním skinem Earth 2 Dark Knight, ale i dalšími dříve vydanými exkluzivními DLC, která stále verze pro Xbox One obsahovat nebude.

Původní zpráva: O studiu Rocksteady není v posledních letech vůbec slyšet, ale všichni víme, že ve svých dílnách kutí nejspíše další temné superhrdinské story z universa DC Comics. O co jde? To je zatím  naprostým tajemstvím. Rocksteady naposledy vydali výtečný závěr Arkhamovské trilogie s názvem Batman Arkham Knight, ale tomu je od vydání již 4 roky. Od té doby je ticho po pěšině. Dočkali jsme se tak akorát remasterovaných prvních dvou dílů a to v roce 2016, kdy vyšla kolekce Return to Arkham. Na tu následně ještě další rok navázala v tichosti Batman Arkham Collection, jenž však vyšla pouze digitální cestou.

Nyní se však zdá, že by se poslední zmíněná kolekce mohla dostat na fyzické nosiče a to již 6. září letošního roku. Minimálně to naznačil britský Amazon, který tuto kolekci zalistoval do svého katalogu produktů. Nic není zatím od Warner Bros Games oficiálně potvrzeno, ale je na místě si tituly od Rocksteady připomenout, ostatně není tajemstvím, že Warner Bros Montreal chystají další díl vycházející z komiksu Soví tribunál. Podle dostupných informací z Amazonu bude kolekce balená ve stylovém steelbooku, kdy se dočkáme her Batman: Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight se všemi DLC. Ano, čtěte správně Batman Arkham Origins od výše zmíněného Warner Bros Montreal stále není součástí, což je rozhodně škoda, jelikož jde o velice povedený kousek.