Cyberpunk 2077 se představil v novém traileru a gameplay záběrech

Cyberpunk 2077 se představil v novém traileru a gameplay záběrech

26 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Včerejším dnem jsme mohli vidět speciální prezentaci věnovanou velmi očekávanému titulu studia CD Projekt Red, jímž je sci-fi akční open-world RPG Cyberpunk 2077. Že a nám přinesla celou řadu zajímavých informací, přičemž o jednu z nich se s vámi podíleme v naší sekci Filmová Zóna. Nyní je ale pro nás podstatnější to, že jsme se dočkali nejen zatraceně skvěle vypadajícího traileru, na který se zcela jistě podívejte, ale zejména nových záběru ze hry. Ty nám během 10 minut ukazují spoustu funkcí samotné hry, přičemž my osobně se museli nad spoustou zaběrů pozastavit, jelikož jsou jednoduše dech beroucí a není tak pochyb o tom, že nás tentokrát v listopadu čeká opět unikátní herní zážitek ve vysoké míře komplexnosti.

Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás. Staňte se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybudujte svou legendu v ulicích Night City. Vstupte do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky. Přijměte tu nejriskantnější zakázku svého života a najděte prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.” stojí v oficiálním popisku na stránkách českého distributora COMGAD s.r.o.

Nový trailer

Gameplay ukázka 

Cyberpunk 2077 vyjde 19. listopadu na PC, Xbox One a Playstation 4, přičemž v den vydání konzolí Xbox Series X a Playstation 5 bude hra dostupná skze zpětnou kompatibilitu i zde. Vývojáři navíc potvrdili, že i v této podobě bude hra obsahovat některá drobná zlepšení, ale zásadní update na skutečné nextgen verze proběhne až v příštím roce 2021. Detaily však řečeny nebyly. Pokud vám ale i výše uvedené ukázky nestačily, tak magazín Eurogamer.net měl možnost si hru osobně vyzkoušet a vy se tak můžete podívat na dalších čtvrthodinu z úvodní mise hry, kde se tak postupně seznámíte se základními herními prvky.