Desperados III dostalo nový update s obsahem zdarma

Desperados III dostalo nový update s obsahem zdarma

29 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Návrat série Desperados byl skutečně trefou do černého a úspěch hry byl naprosto zasloužený. Studio Mimimi Games dokázalo, že Shadow Tactics nebylo jen pouhou náhodou, ale že žánr taktických her jim jde skutečně od ruky. Vydáním hry však vývoj neskončil. Vývojáři i nadále na hře pracují, přičemž se můžeme těšit i na nějaká rozšíření. Nyní je však aktuální, že Desperados III obdrželo nový patch, který nejen že opravuje chod hry a přidává několik nových funkcí, ale přináší zároveň nový obsah a to zcela zdarma pro všechny.

Úspěšná hra Desperados III pro vás ještě není dost náročná? Pak by vás mohlo zajímat, že Mimimi Games přinášejí aktualizaci pro všechny platformy: „Baron’s Challenge Mission Pack #1“, který obsahuje čtyři zcela nové Baronovy výzvy pro Flagstone, Mayor Higgins’ Estate, Eagle Falls a Casa DeVitt. Každá z nich přináší jeden nový speciální úkol:

  • Vanishing Act: Jistý obchodník s hadím olejem prodává své zboží na náměstí ve Flagstone. Musí zmizet.
  • Untitled Voodoo Mission: Isabelle hodlá vtrhnout na svatbu starosty Higginse a vzala si na to SPOUSTU šipek pro ovládání mysli.
  • Public Transportation: Je třeba převézt dva mrtvé muže na nádraží v Eagle Falls. Stráže nebudou střílet na potkání, ale jestli uvidí tělo…
  • Bird Hunting: Doc se uhnízdil na střeše Casa DeVitt, má spoustu munice a na seznamu pět cílů. Párty pokračuje. Šťastný lov.

Stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti COMGAD s.r.o. Hra Desperados III je dostupná na platformách PC, Xbox One a Playstation 4. Aby toho nebylo málo, tak update dostal i svůj nový trailer, který naleznete níže a určitě stojí za shlédnutí.