Gearbox přiblížil post-launch a endgame obsah Borderlands 3

Gearbox přiblížil post-launch a endgame obsah Borderlands 3

3 září, 2019 0 Od Jiří Hora

Přesně deset dní nás dělí od vydání dlouho očekávaného třetího dílu série Borderlands, za nímž opět stojí vývojáři z Gearbox Software. Během víkendu proběhla akce PAX West, na které vývojáři rozhodně nemohli chybět, protože nám stále měli co říct. Pochlubili se tak nejen endgame obsahem, k němuž se dostanete po dohrání hry, ale také svými plány na další rozšiřování hry po jejím vydání. Dočkáme se jak obsahu zdarma, tak i větších placených DLC v rámci Season Passu. A na co se tedy můžeme těšit?

Po dohrání příběhové kampaně hry se vám odemkne režim True Valt Hunter, což je adaptace na New Game+ a to se vším, co k tomu patří. Dále se vám zpřístupní tajemný terminál na palubě Sanctuary III, pomocí něhož si budete moci odemknout tři nové obtížnosti hry, tedy Mayhem I až III. Nakonec se vám také odemkne nový rank s názvem Guardian, který vám umožní dále vylepšovat vašeho Vault Huntera a to pomocí tří stromů schopností.

Co se post-launch obsahu týče, tak už v říjnu se můžeme těšit na event inspirovaný americkým svátkem Halloween, který ponese název Bloody Harvest a přinese sebou unikátní odměny a nově aktivity. Druhým DLC zdarma je Maliwan Takedown, který do hry přidá novou lokaci, nové nepřátele a nově bosse, jenž vám mohou poskytnou skutečně silně vybavení. Pak už přijde na řadu DLC 1, které zahrne přímo Season Pass a jenž nám do hry přidá novou kampaň a další herní obsah. Konkrétní informace o prvním velkém DLC se však dozvíme později.