Ghost of Tsushima vás za ruku nepovede

Ghost of Tsushima vás za ruku nepovede

15 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Nový titul vývojářského studia Sucker Punch s názvem Ghost of Tsushima je jednou z velmi očekávaných titulů letošního roku, kterého bychom se měli dočkat začátkem letošního léta. Nicméně dva velké tituly již byly odloženy na neurčito a to kvůli aktuální světové pandemii. Otázkou tedy zůstává, jestli podobná věc nepotká i výše uvedený titul. Vývojáři však pro oficiální Playstation Magazín prozradili, že žádný odklad není v plánu, ba co víc dozvěděli jsme se i nové informace o samotném herním světě.

Ostrov Tsushima ve hře nám nabídne naprostou volnost. Můžeme se bez omezení procházet po všech jeho částech a objevovat tak jeho krásy i temná zákoutí. Průzkum okolí navíc bude klíčový. Hra vám totiž nebude ukazovat cestu a nikdy vás přímo nezaměří na daný úkol. K tomu abychom se dostali k určitému cíli, budeme muset využívat důležitých bodů na mapě, které nás k němu zavedou. Tato pouť nás tak zavede i k nepřátelům, jejich táborům a pevnostem, kde bude důležité zmapovat terén a rozestavení nepřátel, abychom mohli svým sokům zasadit smrtící úder. Budete bojovat tváří v tvář jako pravý samuraj, nebo se o vše postaráte v tichosti jako Ninja a stanete se obávaným duchem? Volba je vždy na vás. NPC postavy ve hře budou mít vlastní hlavu a tak vám během vašich úkolů mohou pomáhat, ale i vrazit kudlu do zad.

Nové informace zní skvěle, takže doufejme, že datum vydání Ghost of Tsushima zůstane nezměněno a my se jej tak na Playstation 4 dočkáme 26. června letošního roku.