Guardians of the Galaxy se ukázali ve dvou nových videích

Guardians of the Galaxy se ukázali ve dvou nových videích

28 září, 2021 0 Od Jiří Hora

Už příští měsíc se vydáme na další dobrodružnou výpravu ve hře založené na komiksovém světě Marvel. Řeč je samozřejmě o chystané hře Marvel’s Guardians of the Galaxy od vývojářů ze studia Eidos Montreal a vydavatele Square Enix. My se nyní dočkali rovnou dvou nových videí, které jsou doplněny o komentář režiséra hry Patrcika Fortiera. Níže můžete shlédnout jedno video, které se zaměřuje na soubojový systém a druhé, které zase na průzkum herního světa.

„Stejně jako všichni mají své vlastní osobnosti mimo boj, každý Guardian se může pochlubit se svými jedinečným stylem boje. Rocket je víceúčelový specialista na výbušniny, Groot je jeho ochránce a léčitel, Drax ohromí jako velká bourající koule, Gamora je profesionální zabiják s jediným cílem a Star Lord je univerzální samozvaný vůdce. 

V Marvel’s Guardians of the Galaxy budou mít hráči možnost vést Guardians do boje. Jak je vidět ve druhém videu, budou také zodpovědní za vedení svých kolegů správným směrem při cestách do mnoha ikonických míst ze světa Marvel. Rozhodování a řešení následků, je základní součástí vedoucího postavení a podobně je to i v jádru hry Marvel’s Guardians of the Galaxy“ stojí v tiskové zprávě společnosti Cenega Czech. Marvel’s Guardians of the Galaxy vyjde 26. října pro PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 a v cloudové verzi na Nintendo Switch.