Japonské rpg Trials of Mana je konečně venku

Japonské rpg Trials of Mana je konečně venku

26 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Jestli jste milovníky japonských her a zejména jejich rpg, tak jste jistě sledovali dění kolem hry Trials of Mana. Tento počin má na svědomí Square Enix a jde o remake jejich hry z roku 1995, jenž byla původně známa jako Seiken Densetsu 3 a rodištěm se jí stala platforma Super Nintendo Entertainment System, jinak také SNES. Název Trials of Mana mu připadl až později, když si to hra zamířila na západní trhy. Pokud jste tento velice lákavý remake dlouho a netrpělivě očekávali, tak je vaše čekání u konce. Remake Trials of Mana je nyní venku a to na platformách PC, Playstation 4 a Nintendo Switch, přičemž na dvou posledních platformách můžete hru zakoupit i fyzicky.

“Prožijte milované dobrodružství Trials of Mana v plně zmodernizované podobě s kvalitní grafikou, vylepšeným bojovým systémem, namluvením postav, předělaným soundtrackem a více! Odvážný příběh překonání nástrah osudu dostal nový život! Budou mladí hrdinové schopni využít síly many k záchraně světa, který se nachází na pokraji zničení? Překrývající se příběh vzájemně propojených osudů se mění v závislosti na výběru hlavní postavy a společníků.

Když svět zahalila temnota, bohyně Goddess of Mana povstává a uvězní monstra destrukce do osmi kamenů Mana Stones a zachrání tak království před zničením. Bohyně, která je oslabená přestavbou světa, se promění ve strom a upadne do tvrdého spánku, který trvá mnoho let. Síly zla však brzy začnou usilovat o osvobození démonů a získání nadvlády nad světem. Začnou příšernou válku, která destabilizuje celé království. Mír je u konce. Mana se začne vytrácet ze světa a strom Bohyně začíná chřadnout…” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora CENEGA Czech.