Konzolové verze Two Point Hospital má datum vydání

Konzolové verze Two Point Hospital má datum vydání

11 prosince, 2019 0 Od Jiří Hora

V roce 2018 se hráči dočkali vydání velice vydařeného manažerského simulatorů nemocnice s názvem Two Point Hospital. Hra tehdy vyšla pouze pro PC a to v čisté digitální verzi, avšak titul byl následně oznámen i pro Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. Vydavatel Sega však konzolové verze začátkem podzimu odložil na neurčito, ale to už dnes neplatí. Vydavatel totiž oznámil, že Two Point Hospital vyjde na zbylé platformy 25. února 2020. Přičemž český distributor Cenega Czech uvolnil nový povedený trailer, který byl vydán při příležitosti právě oznámení data vydání.

V tiskové zprávě poskytnuté Kristýnou Fleissigovou za společnost Cenega stojí: “V netradičním a fascinujícím světě Two Point Hospital se jakožto ředitel nemocnice musíte naučit každý den vypořádat s mnoha ošidnými situacemi a nejrůznějšími výzvami a také prokázat svou schopnost stavět, léčit pacienty a inovovat za každých podmínek. Také nesmíte zapomenout na pravidelné školení a nábor personálu, čímž zajistíte plynulý chod a konkurenceschopnost své nemocnice. Že nejste schopni zachránit každého pacienta? Žádný strach, od toho je tady nemocniční chytač duchů!

Hra Two Point Hospital, která byla původně vydaná pouze digitálně pro PC v roce 2018, nyní přináší širokou škálu nových herních prvků a vylepšení, které byly do hry implementovány také díky zpětné komunitní vazbě. Mezi novými prvky, které na hráče čekají, je například nástroj návrhu interiéru Interior Designer, kopírovatelné rozložení místností nebo nástroj úpravy herních postav. Hra Two Point Hospital také přinese nedávno vydané dodatky do hry, jako je rozšíření Bigfoot nebo Pebberley Island.”