Akční plošinovka LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight je venku teprve krátce, ale už nyní se začínají objevovat nové informace o připravovaném rozšíření Mayhem Collection. To má dorazit letos v září a podle dřívějších oznámení nabídne nový režim Mayhem i dvě hratelné postavy v podobě Jokera a Harley Quinn. Nyní přišel známý leaker XOX_LEAK s dalšími údajnými detaily. Podle jeho informací má DLC rozšířit seznam postav o několik členů jednotky Task Force X, známé také jako Suicide Squad. Objevit se mají například Bronze Tiger, Captain Boomerang, Deadshot, Deathstroke, Javelin, Katana, Killer Croc, King Shark, Mongal nebo Polka Dot Man. Chybět údajně nemá ani Rick Flag či organizace A.R.G.U.S. V současnosti ale není jasné, jak přesně budou nové postavy ve hře využity. Mohlo by jít o plnohodnotné hratelné charaktery v příběhových misích, případně jen o součást nového Mayhem režimu. Vývojáři zatím nic oficiálně nepotvrdili. Pokud se však informace ukážou jako pravdivé, fanoušci univerza DC Comics se mají rozhodně na co těšit. Oficiální představení rozšíření by mohlo dorazit během následujících týdnů.

