LEGO Star Wars: The Skywalker Saga se pochlubilo obsahem Season Passu

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga se pochlubilo obsahem Season Passu

8 března, 2022 0 Od Jiří Hora

Po dlouhých letech odříkání a několika odkladech se v dubnu konečně dočkáme nejnovějšího LEGO Star Wars od Tt Games, které dle posledních ukázek vypadá naprosto fantasticky. Hra pojme všech devět filmů hlavní filmové ságy a přetransformuje je do tradičního formátu LEGO her, kterým nechybí typický humor. Vývojáři ale rozhodně nechtěli zůstat jen u samotných devíti filmů a chystají pořádnou porci dodatečného obsahu, který bude dostupný skrze Season Pass a právě tento obsah nám tvůrci nyní přiblížili.

Season Pass bude obsahovat zejména nové postavičky, ale také nějaký ten další obsah. Vše ze seznamu níže by mělo být dostupné do 4. května letošního roku. Je ale zřejmé, že se dočkáme i dalšího obsahu pravděpodobně vytaženého ze spin-offů a seriálů jako v případě Character Packů níže.

„Mandalorian Season 1 Character Pack bude obsahovat Mandaloriana a nehratelné postavy Grogu, Greef Karga, Cara Dune, IG-11 a Kuiil.

Solo: A Star Wars Story Character Pack bude obsahovat mladého Hana Sola, mladého Chewbaccu, mladého Landa Calrissiana, Qi’ra, Tobiase Becketta a Enfys Nest.

The Classic Characters Pack bude obsahovat Luka Skywalkera, princeznu Leiu, Hana Sola, Dartha Vadera a Lando Calrissiana v původních vzhledech.

The Trooper Pack obsahuje Death Troopera, Incinerator Troopera, Range Troopera, Imperial Shore Troopera a Mimban Stormtroopera.

Rogue One: A Star Wars Story Character Pack bude obsahovat Jyn Erso, Bodhi Rooka, Cassiana Andora, K-2SO, Chirruta Imweho, Baze Malbu a ředitele Krennica.

The Mandalorian Season 2 Character Pack zahrnuje Ahsoku Tano, Boba Fetta, Bo Katan, Fennec Shand a Moff Gideon.

Star Wars: The Bad Batch Character Pack zahrne postavy Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair a Echo.“