Nový Kao the Kangaroo vyjde s českými titulky + představení limitované edice

Nový Kao the Kangaroo vyjde s českými titulky + představení limitované edice

1 dubna, 2022 0 Od Jiří Hora

V létě letošního roku se vrátí další z legend žánru plošinovek, tedy boxerský klokan Kao a to ve svém zcela novém dobroduržství, jenž bude zároveň restartem série. Vývojáři nás už během oznámení lákali na rozmanité světy, které během naší pouti navštívíme, ale také typickou hratelnost s různými moderními prvky. Nyní jsme se díky českému distributoru CENEGA Czech dozvěděli, že hra vyjde na všech platformách s českou lokalizací ve formě titulků, tj. PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4, nechybí ani Nintendo Switch.

„Nová hra je kompletním restartem série. Klokan Kao se vydává na neuvěřitelnou cestu při hledání svého zmizelého otce. Bude to dobrodružství, které nepochybně změní jeho život. Spolu se svým mentorem Waltem a pomocí unikátních kouzelných rukavic se veselý vačnatec utká s různými nepříliš sympatickými protivníky i tajemnou mocností, která jako by pohlcovala svět. Kao na své cestě také potká nezapomenutelné přátele. Kao the Kangaroo je hra plná vřelosti, bohatá na arkádové mechaniky, barevnou, moderní grafiku, vtipné dialogy, animované scény a mnoho dalšího… vše, co byste očekávali od hrdého zástupce žánru, inspirovaného zlatou érou plošinových her“ stojí v oficiální tiskové zprávě výše uvedeného distributora.

Vedle toho nám byla představena také nová limitované sběratelská edice s názvem Super Jump Edition. Ta bude vedle samotné hry obsahovat také vak s motivem hry, sběratelské samolepky, 8 cm magnet na lednici a samozřejmě také sběratelské balení. Podobu edice a také trailer s českými titulky naleznete níže.