Odhalena nabídka her Games with Gold pro březen 2021

Odhalena nabídka her Games with Gold pro březen 2021

24 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Ačkoliv se to nechce věřit, tak měsíc únor se již nachází před svým posledním týdnem a přišel tak opět čas k tomu, aby největší herní platformy odhalily své karty ohledně her zdarma pro prémiové předplatitele. Jako první nám tyto hry představila společnost Microsoft. Těšit se můžeme na dva přímé tituly z platformy Xbox One a dva, které si mohou užít i majitelé stařičkého Xboxu 360. Všechny čtyři hry pak budou hratelné nejen na Xboxu One, ale také konzolích Xbox Series. A co nás tedy čeká?

Warface: Breakout
Dostupné od 1. do 31. 3. pro Xbox One

Hlavními prvky této střílečky z vlastního pohledu jsou intenzivní přestřelky a strategická týmová spolupráce. Bleskově se rozhodujte, používejte široký arzenál zbraní a mistrovsky zvládněte všechny nástrahy této PvP hry s cílem stát se nejlepším žoldákem budoucnosti.

Vicious Attack Llama Apocalypse
Dostupné od 16. 3. do 15. 4. pro Xbox One

Připravte si palce na tuto neopakovatelnou kooperativní střílečku v šíleném tempu. Ovládejte nekonečnou flotilu mechů a bojujte s nimi proti masivní invazi lam. Hrát lze v kooperaci jednoho a čtyř hráčů, objevovat obrovské měnící se město a využít i funkce Xbox Play Anywhere k hraní na PC. Zdolejte Llamanati a modlete se za požehnání od Llamazona!

Metal Slug 3
Dostupné od 1. do 15. 3. pro Xbox One a Xbox 360

Marco a Tarma z jednotky Peregrine Falcon Strike Force jsou zpět, aby změřili síly s povstaleckými silami generála Mordena. Odrazte útoky nepřátel tvořených vším od obyčejných vojáků až po gigantické kraby. V této legendární střílečce usedněte za řízení mnoha slugovských vozidel, palte z pestré škály zbraní a ničte vše, co vám přijde pod ruku.

Port Royale 3
Dostupné od 16. do 31. 3. pro Xbox One a Xbox 360 Píše se neklidné 17. století a vy jste námořním kapitánem, jehož úkolem je stát se nejmocnějším mužem Nového světa. K dosažení tohoto cíle si můžete zvolit, zda se stanete buď obchodníkem objevujícím nového obchodní trasy ke zdrojům bohatství a toužícím po moci a slávě, nebo dobrodruhem vyrážejícím za kořistí, dobyvačnými výpravami a námořními bitvami v krásném 3D zpracování. Zvedněte plachty na šestnácti různých typech lodí od všestranných fregat až po obávané galeony a vybudujte v Karibiku vlastní impérium.