Oznámeno rozšíření Mythos pro Total War Saga: Troy

Oznámeno rozšíření Mythos pro Total War Saga: Troy

28 července, 2021 0 Od Jiří Hora

Vývojáři z Creative Assembly se proslavili svou ohromnou strategickou sérií Total War. Tuto sérii nadále obohatili o několik spin-offů, přičemž tím posledním je další díl z komornější série Total War Saga, jenž nás zavedl do prostředí Trojské Války. Total War Saga: Troy původně vyšla s exkluzivitou na Epic Games Store, ale v tuto chvíli si ji můžete pořídit také na Steamu. Aby toho nebylo málo, tak vývojáři oznámili nové rozšíření s názvem Mythos, jenž nám boje o Troju okoření také mytologickými stvořeními.

V balíčku s obsahem MYTHOS, určeném pro hru A Total War Saga: TROY, mohou hráči zažít trójskou válku v celé její mytologické kráse. Vytvoř si svou vlastní odyseu a vydej se na tři nové výpravy, kde budeš stopovat legendární zvířata, bojovat s nimi a ochočovat si je, abys je pak mohl vypustit na své nepřátele. Kerbera – Hádova divokého psa, který střeží propast. Gryfa – smrtícího pána nebes. A hydru – devítihlavého hada, který kolem sebe plive jed a šíří šílenství. 

Vel proslulým hrdinům své doby i ničivým mytologickým válečníkům a prolévej krev na epických bojištích. Naverbovat můžeš několik nových jednotek včetně Arimaspů nebo stínů z podsvětí a také nově zkoncipované ikonické klíčové jednotky, jako jsou kentauři, obři a Mínótauros. Zvyš jejich bojovou zdatnost pomocí nabitých bojových schopností včetně smrtících kouzel a léčivé magie. Zvrať průběh Trójské války na mapě kampaně inspirované mytologií, kde můžeš využít všechny nové herní možnosti poprav a nové způsoby, jak zlákat bohy na svou stranu a vykonat jejich božskou vůli.“ stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech. Total War Saga: Troy – Mythos vyjde pro Epic Games Store a Steam už 2. září letošního roku.