Playstation spustil velké letní slevy, poběží do druhé poloviny srpna

Playstation spustil velké letní slevy, poběží do druhé poloviny srpna

4 srpna, 2022 0 Od Jiří Hora

Jak jistě víte, tak léto bývá z hlediska her velmi suchým obdobím, kdy nic moc nevychází. Řekl bych, že tento rok je na tom o poznání lépe, ale i tak není nikdy nad dobré letní slevové akce, která vám umožní si pořídit hry, které pro vás například nejsou úplně prioritou, ale přesto vás zajímají. Jen jste do nich nemohli investovat plnou cenu. Abych se do toho ale zbytečně nezamotal. Sony nyní spustila na svých konzolích Playstation velkou letní slevou akci, která bude probíhat do 21. srpna, či v případě některých kousků do vyprodání zásob. Ve slevě tak najdete 70 různých her, které zahrnují i speciální a sběratelské edice. Více už ale zjistíte níže v kompletní tiskové zprávě poskytnuté českým zástupcem Playstation.

Zchladit se v perných letních dnech můžete například u Horizon Forbidden West, jejíž PS5 verzi nyní pořídíte za 999 Kč, PS4 pak za 899 Kč. Pro opravdové fajnšmekry je připravena také akční cena speciálních edicí nejnovějšího dílu této série. PS5 verze Horizon Forbidden West Special Edition je tak nyní již za 1 299 Kč, pro majitele PS4 pak v ceně 999 Kč. Toužíte-li svou sbírku rozšířit o několik artefaktů z této hry, Collector‘s Edition může být vaše za akčních 3 990 Kč, nadupaná Regala Edition za 5 490 Kč.  

Milovníci závodů a rychlých aut si přijdou na své s letošní novinkou Gran Turismo 7, která je nyní pro PS5 hráče dostupná v ceně 999 Kč, PS4 verze za 899 Kč. Rozšířená Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition pro obě verze konzolí může být vaše za částku 1 499 Kč.

Pokud patříte mezi fanoušky Jina Sakaie, potěší vás také rozšířená verze Ghost of Tsushima Director’s Cut v dočasné ceně 999 Kč pro PS5 a 899 Kč ve verzi pro PS4.

Součástí letních slev jsou také další populární PS5 tituly. Například automobilová bojovka Destruction AllStars za 299 Kč, mysteriózní Death Stranding Director’s Cut za 899 Kč nebo barevný svět Ratchet & Clank: Rift Apart za 999 Kč. Najdete mezi nimi ale také Returnal a Demon’s Souls za stejnou cenu 999 Kč i další.

Aktuální akční slevy se tradičně týkají také kolekce PlayStation HITS. Díky tomu se tak můžete naladit na podzimní příchod nového pokračování příběhu Kratose a Atreuse s God of War HITS či God of War 3 Remaster HITS za pouhých 199 Kč. Za stejnou cenu můžete zavzpomínat na předchozí díly dalších oblíbených sérií, například s GT Sport HITS, The Last Of Us Remastered HITS, Uncharted Collection HITS a další.

Majitele PlayStation VR potěší jednotné akční ceny vybraných VR titulů. Za pouhých 249 Kč se tak nyní mohou vydat do virtuálních světů Iron Man VR, Astrobot, Blood & Truth, Everybody’s Golf a řady dalších.