Potichu vyšly next-gen verze hry Judgment, spin-offu Yakuzy

Potichu vyšly next-gen verze hry Judgment, spin-offu Yakuzy

26 dubna, 2021 0 Od Jiří Hora

Před více než dvěma měsíci společnost SEGA oznámila, že jejich povedený spin-off k sérii Yakuza, Judgment, zavítá také na konzole Xbox Series X, Xbox Series S a Playstation 5. Ačkoliv jde o poměrně povedený akční thriller, tak SEGA kolem jeho nové verze nedělala žádný velký humbuk. Ba naopak titul je již mezi námi a vyšel ve vší tichosti. Vydání tak připomněl pouze nový launch trailer, který rozhodně stojí za shlédnutí a jenž naleznete níže pod novinkou.

„Ve hře Judgment hráči převezmou roli soukromého detektiva jménem Takayuki Yagami a pustí se do prozkoumávání vykřičeného distriktu Kamurocho. Osvojte si inovativní vyšetřovací metody a odhalte tajemství skrytá hluboko v útrobách čtvrti Kamurocho, kde vládne zdrcující korupce.

Hra Judgment nabídne unikátní bojové styly Crane a Tiger, mezi kterými mohou hráči libovolně přepínat a dosahovat tak zdrcujících výsledků v soubojích. Pracujte na zdokonalování svých nesčetných dovedností, vybírejte z bohaté nabídky zbraní a osvojte si bojové akce EX Actions, které otevřou zcela novou dimenzi boje.“ Stojí v popisku českého distributora Cenega Czech. Nová verze hry Judgment se může chlubit vylepšenou vizuální stránkou, veškerým dodatečným obsahem a také rychlejším nahráváním díky rychlých SSD diskům všech tří konzolí.