Sledujte 4. závod MotoGP Virtual Race

Sledujte 4. závod MotoGP Virtual Race

16 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Skutečné závody silničních motocyklů jsou zatím stále spící, ale jejich virtuální obdoba MotoGP Virtual Race se těší velké oblibě. První dva závody se desítka skutečných závodníků MotoGP utkala ve hře MotoGP 19 od vývojářského studia Milestone. Avšak během třetího závodu bylo přesedláno na novější a zatím nejlepší verzi virtuálního závodění v podobě MotoGP 20, která si v naší recenzi odnesla plný počet bodů. Recenze ZDE. Nyní v neděli 17. května se můžeme těšit na další závod MotoGP Virtual Race na okruhu v Missanu, který přinese několik novinek.

Více už v tiskové zprávě poskytnuté českým distributorem COMGAD s.r.o.:

Po úspěchu Virtual Race 3, kolem kterého vzniklo dalších 1000 částí digitálního obsahu, jenž získal 81 milionů impresí, přinášíme novinky o Virtual Race 4, který se bude konat 17. května v 15:00 SELČ.

Jedenáct závodníků MotoGP, mezi které budou patřit Marc Marquez, Valentino Rossi a Maverick Viñales, bude hrát na okruhu Misano World Circuit Marco Simoncelli z MotoGP20.

Úplně poprvé v rámci Virtual Race Season zde budou i závodníci MotoE, jako třeba vítěz světového poháru FIM Enel MotoE™ 2019 Matteo Ferrari (Trentino Gresini MotoE) a nováček v této třídě Dominique Aegerter (Dynavolt Intact GP), kteří se spolu utkají v MotoGP19. Závod MotoGP™ bude mít devět kol (35 % délky závodu) a MotoE™ se pojede na pět kol (50 % délky závodu).

Před závodem se budou opět vysílat sestřihy z kvalifikace, která rozhodla o umístění na startovní čáře.

Mezi mediální partnery, kteří budou přenášet záběry ze závodu, patří Sky Italy, Canal+ ve Francii, DAZN (ve Španělsku, Itálii a DACHS), BT Sport v UK, ServusTV v Rakousku a Německu, Fox Asia, Fox Australia, Viasat ve Švédsku, NBC v USA, Fox Brazil a ESPN v Latinské Americe, Motorsport TV Russia, Eurosport India, TEN a SuperSport v Africe – takže tato událost bude opět globální. Závody také bude možné sledovat na kanále youtube.

Přenos Virtual Race 4 skončí živým chatem s vítězem závodu na Instagramu, přičemž rozhovor s vítězem MotoGP™ se bude vysílat na Instagramu MotoGP™ v 16:30 (SELČ) a s vítězem MotoE™ v 17:00.

Trailer na MotoGP 20