The Last of Us Part II dostává launch trailer a vychází příští pátek

The Last of Us Part II dostává launch trailer a vychází příští pátek

11 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Již pouhý týden nás dělí od letošní nejočekávanější exkluzivity pro konzoli Playstation 4. The Last of Us Part II od vývojářského studia Naughty Dog si to zamíří na naše PS4 už příští pátek 19. června. Roky čekání tak budou konečně u konce a my budeme moci pokračovat v příběhu, který jsme si tak zamilovali v roce 2013. Aby nás vývojáři na ten poslední týden čekání náležitě navnadili a možná trochu pomučili, tak vypustili naprosto skvělý launch trailer, na který se můžete podívat níže pod novinkou. Pokud by vás snad odrazovaly ony neblahé uniky, tak vývojáři uklidňují tím, že spousta věcí byla vytržena z kontextu a směr, kterým se mnohdy bude příběh ubírat nás má dosti překvapit.

Pět let po své nebezpečné cestě přes postpandemické Spojené státy se Ellie a Joel usadili v Jacksonu ve státě Wyoming. I přes neustálou hrozbu útoku nakažených nebo jiných zoufalých přeživších žijí v klidu a míru ve vzkvétající komunitě těch, kteří přežili. Poté, co je mír narušen násilnou událostí, se Ellie vydává na nelítostnou cestu za spravedlností ve snaze uzavřít tuto kapitolu svého života. Jednoho po druhém loví ty, kteří jsou za tuto událost zodpovědní, a musí čelit zničujícím fyzickým i emocionálním následkům svých činů.” stojí v oficiálním popisku hry, která bude dle dostupných informací dvakrát delší, než její předchůdce.

Více informací:
KOMPLEXNÍ A EMOTIVNÍ PŘÍBĚH
Prožijte stále intenzivnější morální rozpory, které na Ellie působí vlivem její nelítostné honby za pomstou. Kolotoč násilí, který za sebou zanechává, otřese vaší představou o rozlišování správného od špatného, dobra od zla a hrdinů od padouchů.

NÁDHERNÝ, ALE NEBZPEČNÝ SVĚT
Vezměte Ellie na cestu z poklidných hor a lesů města Jackson do bujně zarostlých ruin Seattlu. Potkáte nové skupiny přeživších, děsivé formy nakažených a ocitnete se v neznámých a zrádných prostředích. Díky nejnovější verzi enginu vývojářů v Naughty Dog působí smrtící postavy a okolní svět mnohem realističtěji a jejich detaily jsou vykresleny s dechberoucí přesností.

NAPÍNAVÁ A ZOUFALÁ ATMOSFÉRA
Nový a vylepšený herní systém přináší na Elliině cestě nepřátelským světem situace, ve kterých jde o život. Díky velice intenzivním bojům zblízka, plynulému pohybu a dynamickému plížení se vžijete do jejího zoufalého boje o přežití. Široká škála zbraní, předměty, které si vyrobíte, dovednosti a vylepšení vám dovolí přizpůsobit si Elliiny schopnosti svému hernímu stylu.