Ubisoft do konce fiskálu vydá Avatar: Frontiers of Pandora, Mario+Rabbids: Sparks of Hope, Skull & Bones a další

Ubisoft do konce fiskálu vydá Avatar: Frontiers of Pandora, Mario+Rabbids: Sparks of Hope, Skull & Bones a další

12 května, 2022 0 Od Jiří Hora

Informovali jsme vás o tom, už během jara, ale Ubisoft má v plánu do konce tohoto fiskálního roku vydat hned několik zajímavých titulů, přičemž nyní tu máme aktualizované informace a to skrze další zprávu pro investory, kdy se můžeme do března roku 2023 těšit hned na tři velké tří-Áčkové tituly, přičemž lze očekávat, že jeden z nich si pro sebe bude chtít uzmout hlavní sezónu letošního roku, tedy tu podzimní, či Vánoční a my už máme tušení, která hra to bude.

Začátkem tohoto týdne jsme se dočkali prvního teaser traileru na film Avatar: The Way of Water, který dorazí do kin v prosinci letošního roku. No, řekněme, že si tedy Vánoční sezónu Ubisoft nenechá utéci a vydá tak nejspíše nádherně vypadající hru Avatar: Frontiers of Pandora, kterou mají na svědomí autoři The Division. Jelikož hra byla součástí aktuální zprávy investorů k termínu vydání do března 2023, lze očekávat, že tomu tak bude. Další takovou hrou má být Switch exkluzivní Mario+Rabbids: Sparks of Hope. No a nakonec tu máme Skull & Bones, které se nám nedávno ukázalo v uniklém videu a je zřejmé, že vydání je po letech konečně za dveřmi.

Zpráva investorům však uvádí, že bychom se měli dočkat vydání ještě nějakých dalších titulů, které třeba zatím ještě oznámeny nebyly. Zde je ale třeba spíše počítat s free-2-play tituly, přičemž Ubisoft jich má oznámeno, či v přípravě hned několik. Ubisoft nicméně razí strategii čtyř her během fiskálního roku v rámci hlavní produkce, takže nějaké velké hry se nejspíše ještě letos v rámci oznámení dočkáme.