Vyšla hra s erotickým nádechem Catherine: Full Body

Vyšla hra s erotickým nádechem Catherine: Full Body

3 září, 2019 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Atlus nyní vyslala do obchodů remake jejich erotické adventury s názvem Catherine. Nová verze nese navíc podtitul Full Body a vyšla nyní exkluzivně pro Playstation 4. Catherine Full Body se může pyšnit vylepšenou vizuální stránkou, řádně upravenou hratelností, novým soundtrackem a celou řadou dalších novinek. Hru u nás vydává společnost Cenega Czech, kdy více informací o hře najdete v oficiální tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Oceňovaný titul Catherine původně vdaný v roce 2011 je zpět! Představujeme Catherine: Full Body, zdokonalenou verzi původní hry, která nabídne vylepšenou grafiku a hratelnost, zcela nový soundtrack, posílené možnosti multiplayeru a mnohem více! Hra Catherine: Full Body nabídne originální vzrušující dobrodružství protkané erotikou.

Objevte zcela nový příběh, který se točí kolem příchodu mysteriózní postavy jménem Rin trpící ztrátou paměti. Na hráče čekají desítky nových filmečků, díky kterým budou hráči moci hlouběji proniknout do Vincentova komplikovaného života, a to jak současného, tak minulého.

Máte rádi výzvy? Hra Catherine: Full Body nabídne více než 500 puzzlů, což je dvakrát více než v původní hře! Nebo si prostě jen chcete užívat peprný příběh plnými doušky? V tom případě Vás potěší tzv. Safety Mode, který umožní provedení automatického řešení puzzlů a Vy si tak budete moci naplno užívat Vincentův příběh.