Kylotonn spolupracuje s komunitou e-sportu na WRC 8 + záběry ze hry

Kylotonn spolupracuje s komunitou e-sportu na WRC 8 + záběry ze hry

21 května, 2019 0 Od Jiří Hora

U závodních her ještě zůstaneme, akorát se přesuneme ze silnice a na bahno a šotolinu k WRC 8, které se po roční odmlce opět vrací. Na hře opět pracuje společnost Kylotonn Racing, jenž se o sérii stará, již přes 5 let a dokázala ji každým rokem neustále posouvat dál, což nechtějí měnit ani v nejnovějším díle. Aby bylo WRC 8 tou nejlepší možnou hrou, spolupracují vývojáři úzce s nejlepšími e-sportovými závodníky, kterým hru následně předvedli na Community Day. Více už v oficiální tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Comgad:

Díky oficiální licenci na mistrovství světa 2019 a zkušenostem z e-sportů se WRC vrací s hratelností zaměřenou na simulaci, dynamickým systémem počasí a zcela přepracovaným režimem kariéry. WRC 8 nabízí více obsahu než kdy dřív, a to díky 102 speciálním etapám rozloženým mezi 14 zemí šampionátu a výběru historických aut, která se zapsala do historie WRC.

Kvůli doladění hratelnosti a zdokonalení pocitu z jízdy pozvaly společnosti Bigben a Kylotonn pár nejlepších hráčů z e-sportovní komunity kolem WRC, aby si úplně poprvé vyzkoušeli alfa verzi WRC 8. Fyzika, grafika, počasí, design úrovní a herní režimy… všechny nové funkce zde byly obsažené, aby mohli vývojáři od hráčů získat zpětnou vazbu. Dvoudenní úsilí si kladlo za cíl zdokonalit fyziku podle očekávání komunity a také podle komentářů, které vývojářům sdělili profesionální závodníci.

„První dojmy jsou skutečně hodně dobré. Je rozhodně poznat, že hra od WRC 7 udělala krok vpřed a že studio Kylotonn svůj výtvor posunulo na novou úroveň,“ řekl Jonathan „Jonno“ Holmes, e-sportovní finalista WRC z roku 2017.

WRC 8 vyjde v září 2019 na Playstation® 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.