Launch trailer pro Call of Duty: Modern Warfare II je tu

Launch trailer pro Call of Duty: Modern Warfare II je tu

7 října, 2022 0 Od Jiří Hora

Nejnovější díl série Call of Duty dorazí sice až koncem tohoto měsíce, ale to nezabránilo vývojářům z Infinity Ward k tomu, aby vydali regulérní launch trailer. NA ten se můžete podívat níže a pochopitelně v něm najdete záběry z kampaně, včetně nějakých těch nových. Jak letošní Call of Duty: Modern Warfare II dopadne je sice zatím ve hvězdách, ale rozhodně to vypadá slibně, zvláště po nepříliš dobře přijatém Call of Duty: Vanguard.

“Call of Duty: Modern Warfare II je pokračování hitu Modern Warfare z roku 2019. Dočkáte se návratu ikonického velitele týmu, kapitána Johna Price, neohroženého Johna „Soapa“ MacTavishe, ostříleného seržanta Kylea „Gaze“ Garricka i samotného osamělého vlka, oblíbeného Simona „Ghosta“ Rileyho. Hráči na vlastní kůži poznají, díky čemu je Task Force 141 tak legendární.

Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele. Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, proniknete do silně opevněné nepřátelské základny, budete infiltrovat nepřátelské linie podél průlivů a osvobodíte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.” stojí v kartě hry na stránkách českého distributora COMGAD s.r.o. Call of Duty: Modern Warfare II vychází 28.10.2022 na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4.