Profesionální ovladač DualSense Edge má datum vydání a cenovku

Profesionální ovladač DualSense Edge má datum vydání a cenovku

19 října, 2022 0 Od Jiří Hora

Společnost Sony nám před nějakou dobou představila chystaný nový ovladač DualSense Edge, který je odpovědí na konkurenční ovladač Xbox Controller Elite 2. Ten nám byl nyní představen blíže skrze produktovou stránku Playstationu, kde najdete o ovladači první poslední. V této novince pak nejdete nějaký ten výtah z toho, co text na stránkách obsahuje. Podstatné ale je, že jsme se nyní dozvěděli datum vydání tohoto ovladače, který na trh dorazí 26. ledna příštího roku. Předobjednávky však odstartují už v příštím týdnu, tedy 25.10.2022. Nejvíce je ale zarážející cena, která byla stanovena na €239.99, což je cca 5900,-kč, což rozhodně není málo, tak uvidíme, jestli ji ovladač zvládne obhájit.

Nastavitelná tlačítka

Přizpůsob si rozložení ovládacích prvků u svých oblíbených her tak, aby ty nejdůležitější příkazy byly vždy přesně tam, kde je chceš mít. Ulož si konfigurace tlačítek do profilu hráče a přepínej mezi nimi bez nutnosti opustit hru.

Nastavitelné spouště, citlivost páček a intenzita vibrací

Nastav si citlivost páček, jejich mrtvé zóny i mrtvé zóny spouští, ba dokonce i sílu vibrací ovladače – zážitky ze hry si prostě můžeš přizpůsobit zcela podle sebe.

Rychlá výměna profilů ovládání

Jakmile najdeš ideální nastavení ovládání, můžeš si ho uložit do jednotlivých jedinečných profilů, za hry mezi nimi přepínat a mít tak své oblíbené konfigurace vždy po ruce.

Díky přenosnému pouzdru budeš mít vše pěkně pohromadě

Díky přiloženému pouzdru můžeš mít bezdrátový ovladač DualSense Edge i všechny jeho součásti pěkně uspořádané na jednom místě. Ovladač uložený v pouzdře můžeš dokonce prostřednictvím připojení přes USB dobíjet a zajistit tak jeho připravenost na jakoukoliv herní relaci.

Zabudované funkce bezdrátového ovladače DualSense

Vyzkoušej si v podporovaných titulech všechny pohlcující funkce bezdrátového ovladače DualSense, včetně haptické odezvy, adaptivních spouští, vestavěného mikrofonu, pohybového ovládání a dalších funkcí.

Charakteristický komfort a vnitřní protiskluzové rukojeti

Vychutnej si stejné pohodlí jako u původního bezdrátového ovladače, teď ovšem s vylepšením v podobě protiskluzových vnitřních rukojetí. Ty se hodí pro dlouhé relace ve hrách pro jednoho hráče i pro dokonalé pohodlí během intenzivního soutěžního hraní.

Kompatibilní s nabíjecí stanicí DualSense

Díky nabíjecí stanici DualSense, která je právě k dispozici k dokoupení, budeš mít kdykoliv po ruce dva plně nabité ovladače – a to včetně bezdrátového ovladače DualSense Edge.