Oznámena druhá řada seriálu Pán prstenů od Amazonu

Oznámena druhá řada seriálu Pán prstenů od Amazonu

20 listopadu, 2019 0 Od Jiří Hora

Asi je moderním trendem, že se oznamují další řady seriálů, u nichž jsme se ještě ani nedočkali první epizody první řady. V případě seriálu Pán prstenů, který se v následujících letech objeví na Amazon Prime, to platí dvojnásob. Seriál totiž v tuto chvíli nemá ještě ani stanovenou premiéru a co víc, samotné natáčení je ještě v plenkách. I přesto jsme se nyní dočkali oznámení, že scénáristé mají zelenou na druhou řadu výše uvedeného seriálu. Amazon tak předpokládá, že seriál bude mít jednoznačně úspěch, už kvůli tomu, že se vše bude točit na známých kulisách Nového Zélandu.

Odpověď na oznámení druhé řady však může být prostší. Jen samotná práva na značku a svět Pána prstenů přišli společnost Amazon na 250 milionů dolarů, takže je jasné, že se z toho pokusí vytěžit maximum. Také proto vedle seriálu připravuje Amazon i dvě video herní adaptace. Jedna se zaměří na postavu Golluma a druhá nám pak přinese svět Pána prstenů v novém MMO. Ale zpět k seriálu. Amazon údajně využije toho, že se natáčení první řady ještě pořádně nerozjelo a tak nejspíše dojde k tomu, že během točení první řady budou zároveň natočeny i materiály pro řadu druhou. Rovněž se šušká, že by se obě řady mohly točit zároveň. No uvidíme, co z toho nakonec vzjede.

Chtěli byste se podívat na Nový Zéland a vydat se tak po stopách Pána Prstenů? Nyní máte možnost si takovou cestu naplánovat.

>>>Stačí kliknout ZDE<<<