Oznámena hra Farming Simulator 25, dorazí letos v listopadu

Oznámena hra Farming Simulator 25, dorazí letos v listopadu

25 června, 2024 0 Od Jiří Hora

Herní studio Giants Software a vydavatel Focus Entertainment se rozhodli, že takto při úterku udělají radost všem virtuálním farmářům a po letech tak odhalí nový díl této série, který dorazí 12. listopadu na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S, přičemž nebudou chybět české titulky na všech platformách.

Jelikož má série obří základnu fanoušků, tak nebude chybět ani Sběratelská edice ve verzi pro PC, která bude obsahovat USB startér pro startování motorů traktorů ve hře, verzi hry inspirovanou 16bitovým Mega Drive a navíc CD se soundtrackem s 15 originálními skladbami od Chrise Hülsbecka pro milovníky retro stylu a další.

Virtuální farmáři budou ve Farming Simulatoru 25 spravovat svá zemědělská impéria v nové východoasijské krajině plné rýžových políček, v severoamerickém prostředí s dostatkem volného prostoru nebo ve středoevropské lokaci se zelenými poli mezi rybníky a řekami.

Své impérium můžete budovat samostatně nebo kooperativně ve více hráčích. V obou případech můžete nyní pěstovat dva druhy rýže, špenát a další plodiny – na výběr budete mít více než 20 plodin. V ohradách pro dobytek můžete nově chovat buvoly a další zvířata, zatímco nové výrobní řetězce a stavby rozšiřují obchodní příležitosti. Další funkce a podrobnosti budou brzy odhaleny.

Technické vylepšení strojů, polí a vizuálu

Milovníci strojů se mohou těšit na kolekci více než 400 autentických vozidel, nástrojů a předmětů od více než 150 předních mezinárodních značek. Patří mezi ně např. Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho dalších. S asijským zemědělstvím se představí nové typy specializovaných strojů.

Díky celkové modernizaci techniky s vylepšenou grafikou a fyzikou, která je založena na nejnovějším a pro modifikace přívětivém GIANTS Engine 10, všichni zemědělci pocítí intenzivnější spojení s poli a přírodou. Mlha, vylepšené stíny, dynamické efekty počasí, deformace půdy a další prvky zvyšují vtažení do romantického farmářského života.

Farmářství je vášeň, kterou sdílí mnoho lidí, a to jak v reálném životě, tak virtuálně,“ poznamenává Christian Ammann, generální ředitel GIANTS Software. „Farming Simulator 25 rozšiřuje tuto sérii o intenzivnější hratelnost a větší ponoření do děje, a stává se oblíbeným koníčkem jak pro zkušené farmáře, tak pro začátečníky. Tuto vášeň zušlechťujeme tím, že nabízíme relaxační, rodinný, komunitní a obohacující zážitek pro každého.“ stojí v tiskové zprávě místního vydavatele Playman.cz. Níže se podívejte na oznamovací cinematic trailer.