Představena náplň Bety Marvel’s Avengers a nový hrdina

Představena náplň Bety Marvel’s Avengers a nový hrdina

30 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Už během příštího pátku odstartuje první část beta testu hry Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics. Během následujících dvou týdnů odstartují další části. Řadu z nás však zajímá, co vše si budeme moci na vlastní kůži v rámci oněch beta testů vyzkoušet. Můžeme vás potěšit, že beta nabídne obsahově poměrně solidní porci. Chybět nebude několikrát prezentovány Prolog v San Franciscu, který nás seznámí s mechanikami hry a jedinečnou hratelností každého z hrdinů.

Po prologu se nám zpřístupní další herní náplň, kterou budou dvě příběhové mise. V jedné se chopíme role Hulka a v druhé pak Ms. Marvel alias Kamali Khan. Zavítáme zároveň do několika rozmanitých lokacích, čímž se například dostaneme na poslední známé místo JARVISe nebo na tajnou základnu SHIELDu a dojde i na Boss Fight. Po této části se zpřístupní kooperativní mise, jenž nabídnou tři herní režimy: HARM Rooms, Warzones a Drop Zones. HARM Rooms jsou virtuální tréninkové místnosti a nahrazují režim Horda. Warzones nám nabídnou velké střety s nepřáteli a Dropzones jsou pak jejich menší varianty s jasně daným cílem mise.

To však nejsou veškeré novinky ze světa hry Marvel’s Avengers. Jak jistě víte, tak vývojáři plánuji hru po vydání náležitě rozšiřovat a to o nové hrdiny a s nimi spojené rozšíření příběhu. První takový hrdina se nám nyní představil a je jim Hawkeye. S ním se dočkáme nových příběhových misí, které ale na rozdíl od těch v základní hře půjde hrát jak sólo, tak v kooperaci. Což trochu zavání tím, že kooperace byla do hry implementována až možná v pozdější fázi vývoje, ale to je jen taková domněnka. Marvel’s Avengers vyjde v září na PC, Xbox One a Playstation 4, přičemž později zavítá také na Xbox Series X a Playstation 5.