Seriál HALO nabral hlavní herecká obsazení + termín premiéry

Seriál HALO nabral hlavní herecká obsazení + termín premiéry

5 srpna, 2019 0 Od Jiří Hora

O seriálu HALO od americké stanice Showtime jsme psali již několikrát, ale vždy šlo o menší zprávy, kdy jsme se dozvěděli například roli hlavní postavy Master Chiefa, jehož si zahraje Pablo Schreiber, ale nyní stanice Showtime poskytla trochu lepší pohled na celý seriál včetně kompletního hlavního hereckého obsazení, termínu premiéry, ale také pár informací ohledně samotného děje. Takže začneme pěkně popořadě.

Universum HALO skýtá široký zástup různých postav, ras a jeho příběhové pozadí je vskutku rozsáhlé. Ostatně se z her rozšířilo i do komiksů a knih a dokonce měla hra již dvě seriálové adaptace. Poměrně důležitou roli v celém tomto universu vytvořeném studiem Bungie hraje doktorka Catherine Halsey, jenž stála za programem Spartan, ale stala se i vzorem pro nejpokročilejší umělou inteligenci, Cortanu. Právě Cortana má být klíčem k přežití samotného lidstva. Navíc vztah mezi Johnem 117 a Cortanu je jeden z hlavních motivů herní série.

Jak Cortanu, tak Dr. Catherine Halsey si zahraje herečka Natasha McElhone. Do dalších rolí pak byli obsazeni: Kate Kennedy jako Kai-125, Bentley Kalu jako Vannak-134, Bookem Woodbine jako Soren-066, Natasha Culzac jako Riz-028 a Shanaba Azmi jako admirál Margaret Parangonsky. Premiéra prvního dílu sérialu HALO stanice Showtime pak bude na jaře roku 2021. Tak doufejme, že se již nic nepokazí a Xboxová legenda bude mít onen náležitý seriál.