Seriál Pán Prstenů obsadil post záporáka

Seriál Pán Prstenů obsadil post záporáka

23 října, 2019 0 Od Jiří Hora

O seriálu Pán Prstenů se v posledních měsících rojí celá řada nových informací. Již víme, že děj bude zasazen do Druhého věku před pád Númenoru, kde budeme svědky těchto strašných událostí. Také víme, že natáčení seriálu bude opět probíhat v krajině Pána Prstenů, tedy na Novém Zélandu. Společnost Amazon na tomto seriálu rozhodně šetřit nechce a dává si záležet na tom, aby měl seriál patřičný odkaz na tvůrce všech knich, tedy J. R. R. Tolkiena.

Pomalu se nám navíc začíná rýsovat herecké obsazení, což je jedině dobře. Produkce seriálu by se měla co nevidět rozjet. Amazon tak uspořádal castingy prakticky po celém světěal, aby nabral ta správná jména. V seriálu tak jistojistě uvidíme Willa Poultera jako mladého hrdinu Beldora a Markelle Kavenagh jako hrdinku jménem Tyra. Nově se k této dvojici připojil Joseph Mawle, kterého jsme mohli vidět ve Hře o Trůny stanice HBO. Ten zde ztvární první že záporných postav, tedy Orena, jehož úloha v seriálu bude ještě objasněna. Mawle není prvním jménem, které se k Pánu Prstenů přesunulo že Hry o Trůny. Scénárista Bryan Cogman rovněž přešel ze seriálu stanice HBO k další inkarnaci díla mistra Tolkiena.

Chtěli byste se podívat na Nový Zéland a vydat se tak po stopách Pána Prstenů? Nyní máte možnost si takovou cestu naplánovat.

>>>Stačí kliknout ZDE<<<