Spousta nových informací o Mass Effect Legendary Edition

Spousta nových informací o Mass Effect Legendary Edition

7 dubna, 2021 0 Od Jiří Hora

Už příští měsíc vyjde na konzole Playstation a Xbox kompletní kompilace legendární sci-fi trilogie Mass Effect, která se dočká několika razantních změn a to zejména v případě prvního dílu. Kompilace bude obsahovat veškerá rozšíření, chybět bude však multiplayerová část. Server IGN si pro své fanoušky připravil speciální video, které porovnává původní verzi s tou novou a kromě toho jsme se dozvěděli několik nových informací, které fanoušky série jistě potěší a třeba o to více, se budou chtít do opětovného průzkumu tohoto báječného vesmíru vydat.

Nejvíce změn se dočkáme samozřejmě v první díle. Zde budeme mít nyní možnost utéct z boje. Pokud se rozhodnete zůstat, pak vás potěší, že byla vylepšena přesnost zbraní a také samotné míření. Přidána byla i vylepšená asistence, pro plynulejší průběh střelby a lepší kontrolu. Úpravy se dočkaly i schopnosti, jejichž účinky budou fungovat po vzoru novějších bratříčků. Zbraně budeme moci v první díle využívat bez postihů, jako v pokračováních. Dále je možné dávat rozkazy jednotlivým členům zvlášť. Úprav se dočkalo i vozítko Mako v prvním díle – je lépe ovladatelné a jízda má být plynulejší.

Došlo také k úpravě editoru postavy a to napříč všemi díly. Postavu bude možné importovat napříč všemi třemi díly a bude vždy vypadat stejně. Napříč všemi díly byl také vylepšen systém krytí, který má být nyní daleko intuitivnější. Druhý díl pak nabídne více munice, která občas bývala silně nedostatková. Průběh všemi třemi díly se má nyní projevit na konci Mass Effect 3, rozšířený konec má být nyní tím výchozím. No vypadá to zajímavě, kdo se těší tak jako my?