Vychází SnowRunner s českými titulky, sledujte launch trailer

Vychází SnowRunner s českými titulky, sledujte launch trailer

28 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Dnes přesně o půlnoci jsme mohli konečně vypustit recenzi nového dílu off-roadového simulatoru ze série Spintires s názvem SnowRunner. Ten vydala společnost Focus Home Interactive a o samotný vývoj se pak postaralo studio Saber Interactive, které v posledních letech ukazuje, že žádný žánr jim není cizí. My ve hře s předstihem strávili desítky hodiny a jak dopadla si přečte v naší recenzi ZDE. Navíc díky českému distributoru COMGAD s.r.o. si hru na všech platformách můžete vychutnat s českou lokalizací ve formě titulků. A aby toho nebylo úplně málo, tak byl dnes k příležitosti vydání zveřejněn i parádní launch trailer, který naleznete níže.

Společnosti Saber Interactive a Focus Home Interactive dnes vydávají hru SnowRunner na PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím Epic Games Store. SnowRunner představuje nejnovější evoluci na poli simulace terénních náklaďáků s revoluční fyzikou, neuvěřitelným prostředím, obrovským otevřeným světem plným misí a rozhodování a také velkou garáží plnou vozidel, které si můžete odemknout, vylepšit a přizpůsobit.

Kromě obrovské nálože herního obsahu SnowRunner rovněž přinese modifikace na PC v den vydání a později i na konzolích a hra se rovněž dočká i pravidelných bezplatných aktualizací, které vám zážitek ještě obohatí! A pokud vám to stále nestačí, vývojáři pracují na obřím Season Passu, který bude dostupný samostatně nebo v kombinaci s hrou v rámci Premium Edition. 

Season Pass bude vycházet během čtyř fází, z nichž každá bude obsahovat vlastní téma a nový region, jakož i zcela nová vozidla, nové mapy a nové aktivity. Po vydání hry vás čeká spousta nového obsahu během roku 2020 a dále. 

Podívejte se na obsah 1. fáze, která vyjde v následujících týdnech, a připravte se na výpravu do tundry, kde budete hledat ztracený vrak bombardéru z druhé světové války.” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora COMGAD s.r.o.