Vypuštěna úvodní scéna k adventuře Life is Strange: True Colors

Vypuštěna úvodní scéna k adventuře Life is Strange: True Colors

23 dubna, 2021 0 Od Jiří Hora

Herní studio Deck Nine opět ve spolupráci s herním vydavatelem Square Enix dělá na dalším spin-offu populární adventurní série Life is Strange. Tvůrci hry Life is Strange: Before the Storm nám přináší opět zcela nový příběh, v němž se chopíme nové hrdinky Alex, s níž prožijeme další emotivní příběh plný zvratů. Life is Strange: True Colors je v plánu jako kompletní hra, takže půjde o první hru série, která opustí epizodický formát.

K vydání hry má dojít 10. září letošního roku na všech platformách s výjimkou NIntenda Switch. Vývojáři se nám nyní rozhodli přiblížit více charakter Alex a učinili tak za pomoci úvodní scény hry. Tu nejdete pochopitelně pod novinkou. 

Poprvé už nebudete muset čekat na další epizodu, hráči si budou moci zahrát kompletní hru. Hráči se ponoří do role Alex Chen z městečka Haven Springs, která již dlouho potlačuje svou schopnost, jenž považuje spíš za kletbu. Její psychická síla – empatie jí umožnuje absorbovat a prožít silné emoce ostatních – vidí je jako planoucí barevné aury kolem lidí. Když její bratr zemře při autonehodě, musí konečně přijmout svou těkavou sílu, naleznout pravdu a odhalit temná tajemství města. Cestu a moc Alex Chen ovládáte vy a její budoucnost je ve vašich rukou. Čas strávený v Haven Springs si užijete i díky skvělému hudebnímu doprovodu s novými skladbami od mxmtoon Novo Amor a licencovanými skladbami včetně Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin a mnoho dalších.“ stojí v původní tiskové zprávě distributora Cenega Czech