Werewolf: The Apocalypse – Earthblood posílá tajnou interní zprávu

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood posílá tajnou interní zprávu

26 ledna, 2021 0 Od Jiří Hora

Herní svět v rámci universa World of Darkness nám řádně roste a i když si na očekávané Vampire: The Masquarade – Bloodlines II budeme muset počkat déle, tak se již poměrně brzy vcítíme do kůže vlkodlaka ve hře Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. V roli tohoto půlnočního bojovníka jménem Cahal se budeme muset postavit korporaci Endron, která by mohla znamenat konec jeho klanu a mnoha dalších, kdyby se navzdory svému vyhnanství nevrátil a nepostavil se této hrozbě. Společnost Endron ale nyní vyslala všem svým zaměstnancům tajnou depeši. Podívejte se na ní níže.

Všem zaměstnancům Endronu.

Již od svého založení společnost Endron dlouhodobě usiluje o blaho lidstva. Po celém světě těžíme nekonečné zdroje, které poskytuje naše krásná modrá planeta, a zodpovědně je používáme ve prospěch našich zákazníků a partnerů.

Pozitivní dopad, který naše společnost má, znáte lépe než kdokoliv jiný a veřejnost jsme o něm informovali v rámci naší úspěšné reklamní kampaně.

Kraje, které kdysi byly divoké a nepřátelské, byly nyní díky našemu společnému úsilí zkroceny a nyní přispívají k našemu nekonečnému pochodu vstříc pokroku.

Díky našim inovativním komunikačním a pracovním metodám jsme světoví vůdci v energetickém sektoru již několik desítek let. Podrobnosti vysvětlujeme v tomto videu.

Navzdory těmto očividně dobromyslným činům a zaměstnávání tisíců pracovníků, jako jste vy, extremistické ekologické skupiny nadále napadají naše hodnoty. Minulý rok tyto nepřátelské skupiny zničily přehradu Endronu v Missouri, což mělo za následek smrt několika našich zaměstnanců a škody ve výši milionů dolarů.

Zde popisujeme činy těchto odporných teroristů. Toto video je přísně důvěrné: jakékoliv neoprávněné šíření bude mít za následek okamžité ukončení pracovního poměru a velké finanční pokuty.

V reakci na tuto hrozbu pro náš personál a hlavně náš majetek vám poskytneme nejnovější a nejmodernější zbraně a technologii, abychom mohli bránit naše zařízení a zajistili vaše bezpečí na pracovišti. Nesmíme se bát, ani se zaobírat etickou otázkou, neboť naše poslání je spravedlivé. Proti ohni musíme bojovat ohněm a bránit se proti těm, kteří by chtěli ubližovat našim váženým zaměstnancům kvůli „ekologickým“ důvodům. Země je dar, který byl dán těm, kteří ho hodlají využít co nejlépe, a my ji přetvoříme podle našich představ.

Pokud budete někdy mít pochyby ohledně svého závazku vůči Endronu, domluvte si prosím co nejrychleji sezení se svým zástupcem z oddělení lidských zdrojů a vzpomeňte si na náš slogan: Kupujte Endron, myslete jako Endron, BUĎTE ENDRON. Zanechte na světě nesmazatelnou stopu a budujte lepší zítřek!

S pozdravem
Vedení