American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 představují blížící se rozšíření

American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 představují blížící se rozšíření

19 října, 2020 0 Od Jiří Hora

SCS Software si vydobylo své místo na výsluní díky svým velice povedeným kamionovým simulátorům, které svému žánru momentálně kralují a to po celém světě. Na své si přijdou jak milovníci místních evropský trabusáků, tak i ti, jenž milují americké pochromované majestátní kolosy. Ať už ale preferujete American Truck Simulator, či Euro Truck Simulator 2, pak vězte, že na vás vývojáři myslí a že už do konce tohoto roku si pro obě hry chystají dvě rozšíření – Colorado a Iberii.

Zřejmě chápete správně, že Colorado bude novým státem, který rozšíří mapu v American Truck Simulatoru. Pro tento stát bude zcela nejstěžejnější jeho hlavní město, kterým je Denver. Pro toto město je nejdůležitější jeho mezinárodní letiště, u něhož nebude chybět ani slavná socha koně. Město má být dle vývojářů plné všemožných podobných detailů a to včetně realistické sítě silnic, v níž nechybí ani světoznámá křižovatka jménem Mousetrap. Pod odstavcem se můžete podívat na pár nových screenshotů, ale i další část věnovanou ETS2.

DLC s názvem Iberia nás zavede na Pyrenejský poloostrov, tedy konkrétně do sluncem zalitých zemí, jimiž jsou Španělsko a Portugalsko. Pro tyto dvě země je nejtypičtějším vývozním zbožím ovoce a zelenina. Přesně tyto plodiny budeme z těchto zemí vyvážet pomocí naších oblíbených trucků. Pro tyto potřeby vývojáři připravili celou síť farem, které vychází z těch skutečných světových a najdete je přesně na místech, kde by být měly. Kromě nich naleznete i pláně pokryté skleníky. Jestli tedy milujete pomeranče a další exotické plodiny, pak je toto rozšíření přesně pro vás. Nyní si jej budete moci virtuálně dovézt až před „svůj“ práh. Pod odstavcem opět naleznete několik screenshotů z tohoto chystaného rozšíření.