Anthem dostalo termíny demoverzí

Anthem dostalo termíny demoverzí

2 ledna, 2019 0 Od Jiří Hora

Vstoupili jsme konečně do roku 2019 a jednou z prvních velkých her, které se na nás chystají je jednoznačně Anthem od BioWare. Ten vyjde v druhé polovině února a půjde o jeden z největších projektů tohoto studia. Ještě než se hry dočkáme, tak nám vývojáři slíbili, že se dočkáme demoverze, která by měla být dostupná koncem ledna a my doufali v návrat demoverzí jako takových. Ostatně přesně to BioWare tvrdili.

Podle dnešních informací to vypadá, že to s onou demoverzí zase tak slavné nebude. Tedy minimálně nepůjde o to, co si pod pojmem demoverze každý z nás představí. Půjde vlastně o betatest označený jako demo. Tyto “demoverze” budou mít dva termíny, kdy budou dostupné. První demo s označením VIP bude dostupné v koncem ledna od 25. do 27. a přístup k němu dostanou pouze ti, kteří si hru předobjednali. V druhém termínu od 1. do 3. února si pak hru budou moci vyzkoušet i všichni ostatní. Tak to vidíte. Po demoverzi, kterou si může kdokoliv kdykoliv stáhnout se slehla zem. Co naplat. Vývojáři ještě dodali, že aby si hráči vyzkoušeli více mechanik hry, bude základní úroveň postavy v demu stanovena na level 10.

Byť jsem podobou demoverze trochu zklamán, tak Anthem stále vyhlížím jako jednu z her tohoto roku, proto doufám, že BioWare byly opět ve formě a dostaneme řádné sci-fi rpg s mmo prvky, jaké tu ještě nebylo. Na to si už budeme muset počkat do 22. února, kdy hra vychází.

Anthem Cinematic Trailer