Bethesda odstartovala velkou akci Svět hraje The Elder Scrolls Online

Bethesda odstartovala velkou akci Svět hraje The Elder Scrolls Online

22 června, 2021 0 Od Jiří Hora

The Elder Scrolls Online mělo vůbec lehké začátky. Byly dost trnité a nevypadalo to vůbec dobře. Vývojáři to ale nevzdali a zrušili ošemetné měsíční předplatné a přešli na klasické kup si hru a hraj bez omezení. Toto v kombinaci s neustálými updaty a vylepšeními dostalo hru na pomyslný vrchol a k dnešnímu dni si tento MMO RPG titul zahrálo už více než 18 milionů hráčů po celém světě. Jde zároveň o největší MMO hru, která je také dostupná na konzolích, čemž může vděčit také neustálému přísunu nových expanzí. Jelikož hra slaví sedm let od všeho vzniku, tak Bethesda rozjela nový event s názvem Svět hraje ESO, přičemž jeho součástí může být každý z nás, více vám ale řekne tisková zpráva níže.

The Elder Scrolls Online je zatím největší hrou ze série Elder Scrolls a zároveň největším RPG na jakékoli konzoli, které kdy bylo vydáno. Na počest úžasného rozsahu hry vyzýváme celý svět, aby si zahrál The Elder Scrolls Online. Tato nová iniciativa, která začne 22. června a potrvá do 19. srpna, upozorní na ohromující rozsah a šíři hry The Elder Scrolls Online prostřednictvím několikaměsíční mediální a hráčské akce, jejíž jádro bude tvořit streamování a společenská zábava.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

PLÁN STREAMŮ NALEZNETE ZDE

Počínaje začátkem základní hry a konče nedávno vydanou kapitolou Blackwood, bude tým hráčů prožívat svět ESO a vy se k nim můžete připojit prostřednictvím debutového streamu 22. června na naší domovské stránce World Plays ESO

Ve spolupráci s vybranými oddanými hráči budeme od června do srpna na různých kanálech po celém světě představen úžasný svět ESO. Každý člen ESO Stream Teamu bude mít k dispozici jednu část hry, kterou si zahraje, a různí členové se představí na Twitch kanálu společnosti Bethesda. K zábavě se můžete připojit díky skvělým herním aktivitám pro PvP, dungeony a mnoho dalšího! Bude to skvělé dobrodružství a nikdy nevíte, jací speciální hosté se mohou objevit na některém z našich streamů. Kompletní seznam aktuálně potvrzených streamerů, kteří se akce zúčastní, a možnost sledovat její průběh najdete na webu zde.

Zveme vás i čtenáře, abyste byli svědky každého kroku na této cestě, a to tak, že si naladíte twitch.tv/Bethesda. Vzrušující událost můžete sledovat také prostřednictvím různých kanálů sociálních médií The Elder Scrolls Online. Uvidíme se na cestě, zatímco svět hraje ESO! “