Bojovka DNF Duel má datum vydání, dočkáme se jí koncem června

Bojovka DNF Duel má datum vydání, dočkáme se jí koncem června

24 května, 2022 0 Od Jiří Hora

Vývojářská studia Arc Systém Works a Neople už nějakou dobu pracují na nové hře, která je založena na populárním světě Dungeon and Fighter. Novou hrou sice nebude další RPG, ale 2,5D bojovka, která nás uvede do dalšího příběhu z tohoto světa, jenž budeme vidět v trochu jiné perspektivě, než jsme byli zvyklí. Pokud vás tento svět zajímá a chystaný nový titul DNF Duel máte v hledáčku, pak si zapište do kalendářů datum vydání 28. června. Tento den totiž hra dorazí na konzole Playstation 5 a Playstation 4.

„Jedno z nejpopulárnějších RPG na celém světě – Dungeon and Fighter – se vrací s novým 2.5D akčním titulem. Sestava bojovníků čítá hned 10 jmen, kdy každý hrdina se bude moci pyšnit svými unikátními schopnostmi. Počínejte si chytře, využívejte svých silných stránek, porazte soupeře a staňte se šampiónem!

DNF Duel pečlivě pracuje s postavami ze série Dungeon and Fighter, kdy každá z nich se dočkala velké péče. Ranger využívá bleskurychlou střelbu, zběsilý Berseker najde využití především v silových útocích. Postavy si budete moci užít v rámci příběhového režimu, do kterého bylo zakomponováno 16 let tvrdé práce a vývoje. Společně s ohromující grafikou tak dostanete dechberoucí obrázek světa Arad.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora Conquest Entertainment.