COMGAD: Bee Simulator a Sniper Ghost Warrior Contracts vyjdou s českými titulky

COMGAD: Bee Simulator a Sniper Ghost Warrior Contracts vyjdou s českými titulky

3 října, 2019 0 Od Jiří Hora

Během dnešního odpoledne přišla od českého distributora COMGAD velice příjemná zpráva. Podařilo se jim totiž protlačit českou lokalizací hned do dvou titulů. Prvním je Sniper Ghost Warrior Contracts, jenž bude mít české titulky na všech platformách, tedy Xbox One, Playstation 4 a PC. Druhým pak zajímavý počin v podobě Bee Simulatoru, který bude mít české titulky na Xbox One, Playstation 4 a PC, avšak verze pro Switch češtinou disponovat nebude.

Peter Kučera z COMGADu napsal: “S radostí vám nyní představujeme hned dva tituly, u kterých se nám podařilo zajistit české titulky a rozhraní na všechny platformy, Bee Simulator a Sniper Ghost Warrior Contracts“. Nechyběl ani drobný popis k obou produktům. “První titul je hra, která si češtinu nejen zaslouží, ale přímo ji svým zaměřením i prostředím vyžaduje. Jedná se o hru Bee Simulator od firmy Bigben Interactive, jejímž cílem není pouze vnoření se do života malé statečné včelky v malebném Central Parku v New Yorku, ale také šíření povědomí o důležitosti tohoto malého, ale užitečného hmyzu. Hra je zároveň obecně mířená na děti a jejich rodiče (navíc s lokálním multiplayerem) a česká lokalizace je tedy velice důležitá pro ponoření se do včelího světa a šíření znalostí. Hra vychází 14. listopadu na PC, PS4 a Xbox One s českou lokalizací a na Switch v angličtině.” doplnil Petr na konto Bee Simulatoru.

Dále nezapomněl ani připomenout nejnovější akční titul studia CI Games: “Další hrou s českými titulky je pokračování vychvalované odstřelovačské série Sniper Ghost Warrior od CI Games. To se z otevřeného světa vrátilo do detailně propracovaných map plných tajných základen a ostře hlídaných objektů, ve kterých je nejen vaše kořist, ale kde číhají i další kontraktoři snažící se váš úlovek sebrat dříve, rychleji, lépe. Kdo bude nejnebezpečnějším nájemným dravcem Sibiře, už je jen na vás. Sniper Ghost Warrior Contracts vychází 22. listopadu na PC, PS4 a Xbox One s českými titulky.