COMGAD u nás vydá krabicové verze Microsoft Flight Simulator

COMGAD u nás vydá krabicové verze Microsoft Flight Simulator

22 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Už 18. srpna se vzneseme z různých světových runwayí a vydáme se dobít oblohu s letadli různých velkostí a značek ve hře Microsoft Flight Simulator, jenž vzniká ve spolupráci s Xbox Game Studios a francouzského studia Asobo. Ve výše uvedený den hra vyjde exkluzivně pro platformu Windows 10, přičemž ji můžeme pořídit na Microsoft Store, potažmo Steamu. Oficiální digitální kanály ale nebudou jedinou cestou k tomu, jak si tento velice slibně vypadající letecký simulátor pořídit. Hra totiž vyjde ještě krabicově a to ve dvou edicích, přičemž obě budou dostupné i u nás a to díky českému distributoru, kterým je společnost COMGAD s.r.o.

O tvorbu krabicových verzí se zasloužila společnost Aerosoft, jenž nám vedle stylového balení dodá také tištěný kompletní tištěný manuál, který je v současnosti již velkou raritou. Zajímavé dozajista také je, že Microsoft Flight Simulator bude uložen na 10 dvouvrstvých DVD, z nichž se bude instalovat přibližně 90GB dat, ale je třeba počítat s tím, že dalších 30GB budete muset stahovat. Holt hra je obrovská, což už jsme psali v předchozí novince. Balení budou tedy opravdový macci. Jak už bylo zmíněno, tak budou dostupné dvě fyzické verze. První je Standart Edition a druhá pak Premium Deluxe Edition. Digitálně lze pořídit ještě Deluxe Edition.

Obsah jednotlivých edic:

Microsoft Flight Simulator Standard Edition obsahuje 20 velmi detailních letadel s jedinečnými letovými modely a 30 ručně vytvořených letišť.

Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe Edition obsahuje vše ze standardní edice Microsoft Flight Simulator plus 10 dodatečných, vysoce věrných letadel s jedinečnými letovými modely a 10 dodatečnými, ručně vytvořenými mezinárodními letišti. Z letadel se můžete těšit na: Diamond Aircraft DA40-TDI, Diamond Aircraft DV20, Textron Aviation Beechcraft Baron G58, Textron Aviation Cessna 152 Aerobat, Textron Aviation Cessna 172 Skyhawk, Boeing 787-10 Dreamliner, Cirrus Aircraft SR22, Pipistrel Virus SW 121, Textron Aviation Cessna Citation Longitude, Zlin Aviation Shock Ultra. Pokud jde o letiště, zavítáte díky Premium Deluxe Edition na: Amsterdam Airport Schiphol (Nizozemí), Cairo International Airport (Egypt), Cape Town International Airport (Jihoafrická republika), O’Hare International Airport (USA), Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport (Španělsko), Denver International Airport (USA), Dubai International Airport (Spojené arabské emiráty), Frankfurt Airport (Německo), Heathrow Airport (Velká Británie), San Francisco International Airport (USA)