UPDATE: Crysis Remastered oficiálně potvrzen

UPDATE: Crysis Remastered oficiálně potvrzen

16 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

V průběhu celého tohoto týdne jsme vám přinášeli zprávy o tom, že se nejspíše chystá oznámení hry Crysis Remastered. Nejvíce na to odkazoval po čtyřech letech opět obnovený účet Crysis na Twitteru. Nyní už ale nikdo nemůže zpochybňovat to, jestli se na nás něco podobného chystá či nikoliv. Ačkoliv hra ještě nebyla oficiálně představena, tak na stránkách Cryteku byl v kódu produktové stránky objeven Artwork, jenž nese název Crysis Remastered a jsou na něm vyobrazeny i platformy, tedy PC, Xbox One, Playstation 4 a dokonce Nintendo Switch.

Uniklý obrázek samozřejmě naleznete níže. V kódu se ale samozřejmě nacházelo mnohem více informací. Crysis Remastered nám přinese samozřejmě zejména vylepšený vizuál, jenž zahrnuje vylepšené textury, pokročilejší efekty a stínování a také podporu Raytracingu, můžeme tedy očekávat, že hra později dostane update, či přímo vyjde, na Xbox Series X a Playstation 5. Kód také zmiňuje, že právě vůbec poprvé zamíří toto oceňované scifi fps na platformu od Nintenda.

UPDATE: Akční scifi Crysis Remastered oficiálně představeno samotným Crytekem. Zdá se, že pod hrou již nebude podepsáno EA. Na hře Crytek spolupracoval se studiem Saber Interactive, jenž vedle spolupráce na verzích pro PC, Xbox One, Playstation 4, zároveň tvoří celou verzi pro Nintendo Switch. Crysis Remastered vyjde během léta letošního roku. Níže podívejte na debut teaser.