Další ratingovka ohodnotila Mafia II Definitive Edition, k tomu ale i Mafia III Definitive Edition

Další ratingovka ohodnotila Mafia II Definitive Edition, k tomu ale i Mafia III Definitive Edition

6 dubna, 2020 0 Od Jiří Hora

Co má společného Korea a Tchaj-wan? Kromě toho, že jde o asijské státy, tak nám ratingové společnosti těchto zemí tvrdí, že se nejspíše brzy dočkáme remasterované verze v České Republice velice populární Mafia II v Definitive Edici, která vedle základní hry zahrne i veškerá dostupná rozšíření. Asi netřeba opět zmiňovat, že se máme dočkat zejména vylepšeného vizuálního zpracování a plynulejšího chodu, přičemž této verze by se měli dočkat majitelé PC, Xbox One, Playstation 4 a také Nintenda Switch.

Zatímco Korejská ratingová organizace se zmiňovala pouze o nové verzi Mafia II, tak ta Tchaj-wanská zmiňovala ještě jeden z dílů této série. Konkrétně pak Mafii III. Ta se příliš velké popularity u našinců nedočkala, za což mohlo hned několik faktorů mezi nimiž figurovala repetetivnost, technické chyby a hlavně absence českého dabingu. Nyní se zdá, že to Mafia III zkusí ještě jednou a rovněž s Definitive Edition. Smysl této verze hry úplně nechápeme, ale je možné, že se hra dostane i na Nintendo Switch. Také se dá očekávat, že bychom se mohli dočkat ještě nějakých dalších vylepšení a to včetně upravené vizuální stránky. Ale to zacházíme do spekulací. Doufejme, že se brzy vydavatel Take-Two k tomuto brzy vyjádří už na oficiální rovině.

P.S. Stále nám tu nějak chybí ona první Mafia, jíž také nechalo 2K obnovit licenci. Doufejme, že žádný rating zatím není, jelikož jde o kompletní remake.