Dead Space Remake dostává launch trailer

Dead Space Remake dostává launch trailer

12 ledna, 2023 0 Od Jiří Hora

Už koncem tohoto měsíce se dočkáme dlouho očekávaného remaku hry Dead Space, který dorazí v novém značně vylepšeném vizuálním kabátku, ale nejen v tom. Tvůrci nám rozšířili i obsah samotné hry a hlavní hrdina – Isaac Clarke – bude kompletně nadabovaný a tedy v rámci prvního dílu promluví zcela poprvé. Vzhledem k tomu, že čas do vydání se krátí, tak tu nyní máme oficiální launch trailer, který rozhodně stojí za shlédnutí. Dead Space Remake dorazí na PC, Xbox Series X/S a Playstation 5 už 27. ledna 2023.

„Isaac Clarke je obyčejný technik, který má za úkol provést opravy na obrovské těžařské lodi USG Ishimura. Velmi záhy však zjistí, že se stalo něco strašného. Posádka lodi byla vyvražděna a Isaacova milovaná partnerka Nicole se ztratila někde na palubě.

Sám a vyzbrojen pouze svým nářadím a technickými dovednostmi se teď Isaac snaží najít Nicole, přičemž rozkrývá hrozivou záhadu ohledně toho, co se stalo na palubě Ishimury. Isaac je na lodi uvězněn s nepřátelskými stvůrami, nekromorfy, a musí bojovat o přežití – a to nejen se stále strašlivější hrůzou na palubě lodi, ale také s vlastní pomalu se vytrácející příčetností.” stojí v kartě hry.